|
|
A RÉSZLETES MŰSORTERV:
június 9. |
Németország–Costa Rica |
18:00 |
RTL Klub |
június 9. |
Lengyelország–Ecuador |
21:00 |
Sport Klub |
június 10. |
Anglia–Paraguay |
15:00 |
RTL Klub |
június 10. |
Trinidad és Tobago–Svédország |
18:00 |
Sport Klub |
június 10. |
Argentína–Elefántcsontpart |
21:00 |
RTL Klub |
június 11. |
Szerbia és Montenegró–Hollandia |
15:00 |
RTL Klub |
június 11. |
Mexikó–Irán |
18:00 |
Sport Klub |
június 11. |
Angola–Portugália |
21:00 |
RTL Klub |
június 12. |
Ausztrália–Japán |
15:00 |
RTL Klub |
június 12. |
Egyesült Államok–Csehország |
18:00 |
Sport Klub |
június 12. |
Olaszország–Ghána |
21:00 |
RTL Klub |
június 13. |
Dél-Korea–Togo |
15:00 |
Sport Klub |
június 13. |
Franciaország–Svájc |
18:00 |
RTL Klub |
június 13. |
Brazília–Horvátország |
21:00 |
RTL Klub |
június 14. |
Spanyolország–Ukrajna |
15:00 |
RTL Klub |
június 14. |
Tunézia–Szaúd-Arábia |
18:00 |
Sport Klub |
június 14. |
Németország–Lengyelország |
21:00 |
RTL Klub |
június 15. |
Ecuador–Costa Rica |
15:00 |
Sport Klub |
június 15. |
Anglia–Trinidad és Tobago |
18:00 |
RTL Klub |
június 15. |
Svédország–Paraguay |
21:00 |
RTL Klub |
június 16. |
Argentína–Szerbia és Montenegró |
15:00 |
RTL Klub |
június 16. |
Hollandia–Elefántcsontpart |
18:00 |
RTL Klub |
június 16. |
Mexikó–Angola |
21:00 |
Sport Klub |
június 17. |
Portugália–Irán |
15:00 |
RTL Klub |
június 17. |
Csehország–Ghána |
18:00 |
Sport Klub |
június 17. |
Olaszország–Egyesült Államok |
21:00 |
RTL klub |
június 18. |
Japán–Horvátország |
15:00 |
RTL Klub |
június 18. |
Brazília–Ausztrália |
18:00 |
RTL Klub |
június 18. |
Franciaország–Dél-Korea |
21:00 |
RTL klub |
június 19. |
Togo–Svájc |
15:00 |
RTL klub |
június 19. |
Szaúd-Arábia–Ukrajna |
18:00 |
Sport Klub |
június 19. |
Spanyolország–Tunézia |
21:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 20. |
Ecuador–Németország |
16:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 20. |
Costa Rica–Lengyelország |
16:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 20. |
Paraguay–Trinidad és Tobago |
21:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 20. |
Svédország–Anglia |
21:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 21. |
Irán–Angola |
16:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 21. |
Portugália–Mexikó |
16:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 21. |
Hollandia–Argentína |
21:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 21. |
Elefántcsontpart–Szerbia és Montenegró |
21:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 22. |
Csehország–Olaszország |
16:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 22. |
Ghána–Egyesült Államok |
16:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 22. |
Japán–Brazília |
21:00 |
RTL Klub/Sport Klub |
június 22. |
Horvátország–Ausztrália |
21:00 |
RTL Klub |
június 23. |
Ukrajna–Tunézia |
16:00 |
RTL Klub |
június 23. |
Szaúd-Arábia–Spanyolország |
16:00 |
RTL Klub |
június 23. |
Togo–Franciaország |
21:00 |
RTL Klub |
június 23. |
Svájc–Dél-Korea |
21:00 |
RTL Klub |
június 24. |
Nyolcaddöntő |
17:00 |
RTL Klub |
június 24. |
Nyolcaddöntő |
21:00 |
RTL Klub |
június 25. |
Nyolcaddöntő |
17:00 |
RTL Klub |
június 25. |
Nyolcaddöntő |
21:00 |
RTL Klub |
június 26. |
Nyolcaddöntő |
17:00 |
RTL Klub |
június 26. |
Nyolcaddöntő |
21:00 |
RTL Klub |
június 27. |
Nyolcaddöntő |
17:00 |
RTL Klub |
június 27. |
Nyolcaddöntő |
21:00 |
RTL Klub |
június 30. |
Negyeddöntő |
17:00 |
RTL Klub |
június 30. |
Negyeddöntő |
21:00 |
RTL Klub |
július 1. |
Negyeddöntő |
17:00 |
RTL Klub |
július 1. |
Negyeddöntő |
21:00 |
RTL Klub |
július 4. |
Elődöntő |
21:00 |
RTL Klub |
július 5. |
Elődöntő |
21:00 |
RTL Klub |
július 8. |
Bronzmérkőzés |
21:00 |
RTL Klub |
július 9. |
Döntő |
20:00 |
RTL Klub | | |
|
|
|
| |
Sulis Cuccok (SAJÁT KÉSZITÉS) |
| |
|
|